звіт про сейсмічну активність вулканів каліфорнії за листопад

Згідно зі звітом Геологічної служби США, всі вулкани в Каліфорнії зберігають «зелений» рівень оповіщення. За період з 1 по 30 листопада 2015 року в районі вершин було зареєстровано 53 землетрусу магнітудою вище 1.0. Підземні поштовхи розподілилися наступним чином: Кальдера Лонг-Веллі

У листопаді кальдеру потрясло 17 підземних поштовхів магнітудою понад 1.0. Найбільший землетрус мав магнітуду 2.0. В районі кратерів Моно було відзначено сейсмічна подія М1.37, під Мамонтовими горами – землетрус магнітудою 2.03. Високий рівень сейсмічності також фіксувався на південь від Лонг-Веллі – в хребтах Сьєрра-Невада, де найбільшим став підземний поштовх М2.6.

Медичне озеро

У листопаді в районі вулкана було зафіксовано 10 підземних поштовхів магнітудою вище 1.0, відбулися переважно в рамках серії сейсмічних подій 12-13 листопада. Епіцентр найсильнішого магнітудою 1.76 розташовувався приблизно в 5 км від Медичного озера.

Вулканічне поле Клиер-Лейк

В регіоні сталося 3 сейсмічних події магнітудою більш 1.0, в тому числі найбільший підземний поштовх М2.21. Крім того, високий рівень сейсмічності спостерігався в районі гейзерів на західній околиці вулканічного поля. Тут найбільшим подією стало землетрус М 2.78.

звіт про сейсмічну активність вулканів каліфорнії за листопад

Клиер-Лейк

Солтон-Б’ють

У комплексі вулканів сталося 3 землетрусу магнітудою вище 1.0. У їх числі – сейсмічна подія M1.75.

Гора Шаста

1 землетрус магнітудою 1.29.

Вулканічне поле Косо

Геологічна служба повідомляє про 19 землетрусах з найбільшим підземним поштовхом M2.65.