єллоустоунський вулкан 2016, останні новини: виверження може статися вже в найближчі роки

Виверження єллоустоунського вулкана не тільки знищить захід США, але і обернеться катастрофою для всієї Землі.

Єллоустоунський вулкан 2016, останні новини: виверження може статися вже в найближчі роки

Вчені Європейського наукового фонду сша б’ють на сполох у зв’язку з підвищенням загрози виверження супервулкана в Йєллоустоні вперше за 300 років. Фахівці заявили, що світ зараз перебуває в «сезоні вулканів», і це підвищує ймовірність виверження вулкана в Єллоустоуні найближчим часом до 10%.

У найновішому звіті Європейського наукового фонду «Екстремальні геоопасности», фрагмент якого публікує Daily Express, виверження супервулкана можна очікувати в будь-який час протягом найближчих 80 років.

Наслідки виверження єллоустоунського вулкана будуть воістину катастрофічними. Так, весь захід США виявиться знищеним, а Землі в цілому загрожують глобальні проблеми, причому зараз не існує ніяких способів уникнути негативних наслідків цього явища.

«Наслідки виверження супервулкана вплинуть головним чином на клімат — отже, під загрозу буде поставлене продовольче забезпечення більшості країн світу», йдеться в доповіді.

Крім голоду, нашу планету чекають і проблеми із запасами води, а атмосфера Землі буде отруєна попелом і токсинами.

Поспостерігати за починається апокаліпсисом можна онлайн за допомогою веб-камер, встановлених на території парку Єллоустоун.