хворобливий вигляд землі занепокоїло космонавтів

Космонавти, які перебувають на МКС, висловлюють стурбованість з приводу стану земної атмосфери. На їхню думку, вона настільки истончилась, що може незабаром «полетіти», як марсіанська.

Заявив про жалюгідний стан атмосфери Землі американський астронавт Скотт Келлі, який в даний час знаходиться з місією на МКС. Астронавт відомий тим, що часто публікує на своїх сторінках в соцмережах приголомшливі знімки нашої планети. За словами американця, «тендітна плівка, зберігає життя на планеті» виглядає нездоровим, і про неї потрібно неодмінно подбати.

Варто відзначити, що раніше Келлі неодноразово повідомляв про сильному забрудненні Землі, яке можна спостерігати з космосу. Особливо сильно проблема зникнення атмосфери загрожує більшої частини азіатських країн. Астронавт розповів, що в цьому регіоні забруднення повітря просто колосально. Якщо спостерігати з космосу, то небо над більшою частиною Азії, а також над Центральною Америкою суцільно вкрите сірою пеленою.

Як заявив Скотт Келлі, якщо порівнювати Землю з людиною, то можна було б точно сказати, що ця людина хвора.Особливо погано він виглядає у вже згаданих частинах планети. При цьому астронавт додає, що земній атмосфері і так доводиться витримувати великі навантаження, захищаючи планету від згубного впливу Сонця.

Нагадаємо, що ще в 2003 році NASA виступив із заявою про те, що атмосфера нашої планети стоншується з величезною швидкістю, а викиди вуглекислого газу видно навіть з космосу. Вчені з’ясували, що за останні сорок років атмосфера наша планета стала менше на 20 відсотків, а з роками швидкість розсіювання тільки зросте.

Червона планета, коли-то також мала атмосферу, але втратила її близько чотирьох мільярдів років тому. В якості причини зникнення марсіанської атмосфери дослідники висловлюють версію згубного впливу сонячного вітру. Тепер експерти вважають, що подібна історія може повторитися стосовно Землі.