вчені: за прогнозами планета «нібіру» запізнюється на місяць, але катастрофи вже почалисяУ грудні 2015 року в британських ЗМІ з’явилися прогнози вчених про те, що дев’ята планета Сонячної системи «Нібіру» (або Планета Х) у квітні 2016 року наблизиться до Землі і спровокує катастрофічні землетруси і, як наслідок, виверження великих вулканів. Не забули наукові фахівці нагадати і про страшилці століття – вулкані Єллоустоун.

Квітень закінчується, але прогнози британців не збулися. Варто відзначити, що Планети Х на космічному «обрії» поки не видно, однак з катастрофічними землетрусами вчені не прогадали. Японія, Еквадор та інші точки планети, де збільшується сейсмічна активність. І все у квітні, хоча сейсмічні катастрофи багато дослідників прогнозували досить давно, проте не вказували при цьому якісь конкретні терміни. Число вивергаються вулкани збільшилася, в даний час їх кількість становить 40, і лише 4 з них знаходиться за межами Тихоокеанського вогняного кільця.Проте і раніше їх число було не набагато менше.

Тепер у землян, крім супервулканів, з яких головним кандидатом на знищення життя на планеті є Єллоустоун, з’явилася нова страшилка – планета Нібіру» (Дев’ята планета, Планета Х, Залізна зірка й інші назви).

Багато вчені заявляють, що з наближенням цієї планети настане справжній кінець світу. Астрофізик з Університету Луїзіани Деніел Уитмайр заявив, все живе на нашій планеті знищить саме ця таємнича «дев’ята планета». За його словами, це станеться протягом місяця.

За словами вченого, на Землю може обрушитися велика кількість комет, яке спрямовує в бік нашої планети цей таємничий небесний об’єкт. Наслідки такої «бомбардування» також загрожують життю на планеті в цілому. Деякі фахівці нещодавно заявили, що «Нібіру» стане причиною того, що деякі планети покине Сонячну систему.

Про відкриття планети було заявлено ще в січні. В телескоп її спостерігати немає можливості, однак, згідно з розрахунками, дев’ята планета знаходиться в 20 разів далі від Землі, ніж Нептун. Її маса в десять разів більше, ніж маса Земля, а його діаметр перевищує земну в 4 рази. Повне коло навколо Сонця «Нібіру» здійснює приблизно за 20 тисяч років.

З теорії Уитмайра, кожні 27 мільйонів років «дев’ята планета» проходить крізь пояс Койпера (ділянка Сонячної системи за орбітою Нептуна, заповнений безліччю комет і астероїдів, де знаходяться безліч карликових планет і Плутон) з астероїдами і кометами. Збиті цією планетою комети врізаються в Землю і знищують все живе.

Як припускає Уитмайр, рух планети в поясі Койпера могло бути причиною знищення життя дуже багато років тому.Учений додав, що «Нібіру» вже направила потік комет у бік Землі. За словами астрофізика, планета обертається по орбіті навколо Сонця і, стикаючись з астероїдами в точці, найближчій до нашої планети, направляє їх в її бік.

Відомий уфолог Микола Суботін зазначив, що про загадкову планету розмови ведуться вже протягом декількох десятиліть. Її опис є в легендах, де її називають «Планета Нібіру» або «Залізна зірка». Деякі легенди, які описали дослідники з США, говорять про те, що ця планета колись на Землі наробила дуже багато бід.

На питання про терміни катастрофи Суботін відповів, якщо «Нібіру» буде проходити усередині Сонячної системи, пояса Койпера, то цілком ймовірно, що вона «виб’є» частина метеоритного речовини, і воно потрапить на нашу планету, спровокувавши глобальну катастрофу.

Дослідження палеонтологів підтверджують, кожні 26 — 27 млн років на Землі має місце якась катастрофа, внаслідок якої відбувається масове вимирання.

Про те, що на околицях Сонячної системи може знаходитися дуже велике космічне тіло, на початку поточного року оголосили вчені Каліфорнійського технологічного інституту Костянтин Батигін і Майкл Браун. Згодом дослідження показали, що воно, швидше за все, звертається навколо Сонця з періодом 17117 років.