в катарі і саудівської аравії повінь
У Катарі випало більше річної норми опадів протягом декількох годин, що підняв паніку серед жителів країни.

Шторм вирує і в Саудівській Аравії, де під час повені загинула одна людина. Повінь в Досі заблокувало кілька доріг, що створює величезні пробки. Закриті торгові центри, школи і посольство США. Епіцентром урагану став район навколо міжнародного аеропорту Дохи, де випало майже 80 мм опадів, у відповідності з Департаментом метеорології Катару.

Тим не менш, аеропорт заявив, що рейси не були скасовані. Світовий банк підрахував, що в Катарі випадає, в середньому, 74 міліметрів опадів в рік. У відповідь на критичну ситуацію, прем’єр-міністр Катару розпорядився провести розслідування, повідомляє офіційне інформаційне агентство країни. Шейх Абдулла бін Насер бен Халіфа аль-Тані заявив, що особи, відповідальні за заходи безпеки населення під час урагану будуть переслідуватися судом.

Масштаби руйнувань турбують, так як Катар здійснює програму розвитку інфраструктури більш ніж на 200 млрд доларів, готуючи країну до Чемпіонату світу з футболу, який пройде в 2022 році. Катар добре відомий своїми високими літніми температурами, що змусило організаторів чемпіонату перенести його проведення на листопад-грудень вперше в історії Кубка світу. Матчі будуть проходити в цей же час, через сім років.

У Саудівській Аравії школи і громадські місця закриті вже другий день. Вулиці Ер-Ріяда стоять у воді, та багато автомобілістів кинули свої машини. Автомобілі виявилися занурені у воду на два метри в підземному переході дороги в районі Лаббан. Агентство цивільної оборони повідомило, що 72 транспортних засоби були врятовані в Ер-Ріяді з їх цілими і неушкодженими господарями. Одна людина загинула в Римах. Інші частини королівства також потерпають від повені. Принаймні, вісім чоловік загинули від повені минулого тижня в Медині і Джідді, на заході Саудівської Аравії.