Метеорит впав на територію приватного коледжу в районі Веллор в штаті Тамілнаду в Індії, в результаті чого стався вибух, при якому одна людина загинула і троє постраждали.

у світі зафіксовано перший випадок загибелі людини від падіння метеорита

© AFP 2016/ Jorge Guerrero

НЬЮ-ДЕЛІ, 8 лютого – РІА Новини. Перший випадок загибелі людини в результаті падіння метеорита стався в Індії. Цей факт підтвердила головний міністр штату Тамілнаду Джаярам Джаялалитха.

«Нещастя сталося вчора (в суботу – ред.), коли метеорит впав на територію приватного інженерного коледжу в районі Веллор», — цитує прес-реліз Джаялалитхи видання Indian Express.

За даними видання, після падіння об’єкта, який місцева влада назвали метеоритом, стався вибух, ударною хвилею вибило вікна автобусів і прилеглого будинку. Біля будівлі коледжу утворився невеликий кратер. Загиблий в результаті падіння метеорита водій Камарадж в момент вибуху проходив повз. Ще троє садівників постраждали.

Джаялалитха розпорядилася видати компенсацію родині загиблого у розмірі 25 тисяч рупій (понад 300 доларів).

Раніше минулого тижня директор Інституту космічних досліджень (ІКД РАН) Лев Зелений розповів РІА Новини, що за всю історію людства зафіксований тільки один достовірний факт загибелі від падіння астероїда живої істоти — корови. Інцидент з коровою стався 15 жовтня 1972 року в Венесуелі.