Після двох землетрусів, які відбулися 11-го грудня вночі в районі вулканів Серро-Пието і Єллоустоун, нове підземне струс було зареєстровано в районі американської військової бази «Зона 51» в штаті Невада.

Підземний поштовх стався о 13:41 за Гринвічем і мав магнітуду 3,1. Осередок землетрусу знаходився на глибині 8,4 кілометрів, а епіцентр розташовувався в районі декількох згаслих вулканів –Раундид-Рідж, Хампі і вулканічного комплексу Седан-Крейтерс.

Всі землетрусу є складовою значного сейсмічної події, яке в даний час геологи спостерігають на західному узбережжі Сполучених Штатів Америки — посилення тиску тектонічних плит.

Варто нагадати, що вночі 11-го грудня один землетрус стався в штаті Айдахо в районі західної окраїни магматичного резервуару Єллоустоун, а друге зафіксовано близько вулкана Серро-Пието (Мексика) в 29-ти кілометрах від кордону з Південною Каліфорнією. Геологічна служба США не виключає, що в найближчі дні в західній частині Північної Америки може відбутися більш потужний землетрус.