У США 6-го березня стався потужний викид монооксиду вуглецю в штаті Нью-Джерсі, де знаходиться один з небезпечних розломів Рамапо, а також менш потужний в районі Рід Исланда. Раніше фахівці відзначали, що в даний час триває викид газів в районі розломів в штаті Каліфорнія, а також у штатах Міссурі, Арканзас у районі Нью-Мадридського розлому.

Нагадаємо, почалося все з викиду метану з газової свердловини Ализо Каньйон в Каліфорнії, і це була найбільша витік газу за всю історію США. Тоді в атмосферу було викинуто близько 100 тисяч тонн метану.

Викиди метану в атмосферу над Лос-Анджелесом відбувалися на протязі 16-ти тижнів, а 11-го лютого стався наймасштабніший. Згодом вчені повідомили про викиди і підвищеної концентрації монооксиду вуглецю та інших газів в районі Сан-Андреас, а також інших каліфорнійських розломів. Крім цього, протягом декількох років мають місце масштабні виділення газів в районі Нью-Мадридського розлому.

Як заявляють численні фахівці, викиди газів відбуваються напередодні потужного землетрусу внаслідок тектонічної активності в надрах землі.