у канаді вдарили 50 градусні морози
У Торонто вранці в суботу місцями температура повітря становила мінус 43 градусів

В центральні та східні регіони Канади прийшли екстремальні холоди — місцями стовпчики термометрів опускаються до мінус 50 градусів. Про це повідомили в Національному метеобюро країни.

Попередження про сильних морозах поширені в провінціях Манітоба, Онтаріо, Квебек, Нью-Брансвік і в східній частині Ньюфаундленду і Лабрадору. У «зоні ризику» виявилися такі міста, як Вінніпег (провінція Манітоба), Фредеріктон (провінція Нью-Брансвік), найбільший мегаполіс країни Торонто (провінція Онтаріо) і столиця — Оттава, де температура повітря може опускатися до мінус 40-45 градусів.

У канадській столиці вранці в суботу місцями температура повітря становила мінус 43 градусів. Синоптики не виключають, що в недільну ніч повітря може охолонути і до мінус 45 градусів. У столичній поліції вже повідомили про перших потерпілих. В ніч з п’ятниці на суботу на місцевих вулицях були знайдені двоє чоловіків з сильним переохолодженням та обмороженням кінцівок. Вони госпіталізовані, медики не бачать загрози для їхніх життів.Найміцніші морози — до 50 градусів нижче нуля — очікуються на півночі провінцій Онтаріо і Манітоба.

«Морози протримаються в цих районах Канади протягом двох діб. До кінця неділі ми очікуємо невелике потепління», — йдеться в повідомленні метеобюро.

У зв’язку з екстремальними холодами в цих канадських провінціях скасовані всі заходи, які планувалося проводити на свіжому повітрі. Зокрема, в Оттаві у вихідні спорожніли вуличні катки і парки. Городяни воліють пересуватися по столиці тільки на особистому автотранспорті, або взагалі залишатися вдома.