у березні в йеллоустоуні сталося 49 землетрусів

Найбільшим став підземний поштовх магнітудою 2.3, зафіксований 26 березня в 2:28 за місцевим часом в 12 км на північний схід від басейну гейзера Норріс. Протягом місяця на Єллоустонському супервулкане не було сейсмічних серій, активність залишиться на низьких фонових рівнях. Деформація земної поверхні незначна.

Свій березневий звіт представила і Каліфорнійська вулканічна обсерваторія, здійснює моніторинг вулканів на території штату Каліфорнія. За інформацією фахівців, на Медичному озері в районі кратерів Убехебе землетрусу магнітудою вище 1.0 помічені не були. На інших спостережуваних вершинах підземні поштовхи розподілилися таким чином:

Вулкан Шаста

У березні на горі зареєстровано 1 землетрус магнітудою 1.06.

Вулканічний центр Лассен

В межах комплексу відбулося 5 сейсмічних подій, з яких найбільше мало силу М1.42. Частина з цих поштовхів зафіксовано в рамках сейсмічних серій 23 березня в 14 км на північ від міста Мілл-Крик і 26 березня в 8 км на північ від міста Мінерал.

у березні в йеллоустоуні сталося 49 землетрусів

Лассен-Пік

Вулканічне поле Клір-Лейк

Протягом місяця в комплексі помічено 2 підземних поштовхи з максимальним М2.63. Типово високий рівень активності спостерігався на гейзерном поле на західній околиці Клір-Лейк. Найсильнішим тут стало подія М2.9.

Кальдера Лонг-Веллі

З 16 землетрусів, зафіксованих у межах кальдери, найбільше мав магнітуду 2.15. Підвищена сейсмічність зберігається на південь від Лонг-Веллі – в хребтах Сьєрра-Невада, де найбільшим був поштовх М2.58.