сейсмічна активність супервулкана лонг-веллі в листопаді – звіт вулканічної обсерваторії каліфорніїКальдера вулкана Лонг-Веллі (Каліфорнія, США) по-як і раніше демонструє підвищену сейсмічну активність. Каліфорнійська вулканічна обсерваторія оприлюднила звіт про сейсмічну активність вулканів штату Каліфорнія за листопад 2015. В районі кальдери Лонг-Веллі протягом листопада відбулося 286 землетрусів.

На території самої кальдері були зафіксовані 17 землетрусів магнітудою 1,0 і вище. Найсильніший поштовх мав магнітуду 2,0.

В районі Одиночних кратерів було зафіксовано 1 землетрус магнітудою 1,0 і вище – показник склав 1,37. В околицях Мамот Маунтін було зареєстровано один землетрус магнітудою 1,0 і вище – магнітуда поштовху склала 2,03.

Характерний підвищений рівень сейсмічної активності спостерігався на південь від кальдери в районі хребта Сьєрра-Невада, де магнітуда найсильнішого події склала 2,60.

Варто нагадати, що кальдера вулкана Лонг-Веллі має площу 600 квадратних кілометрів. Виверження велетня загрожує планеті кліматичною катастрофою.