Підземні поштовхи відчули жителі Іркутська і Улан-Уде.
потужний землетрус стався в прибайкалля
У Прибайкальском районі Іркутської області стався землетрус.

Сейсмічна подія сталася о 11:27 за московським часом. Згідно з повідомленням старшого оперативного чергового зміни Іркутської області в Прибайкальском районі, стався землетрус магнітудою до 6 балів.

Епіцентр підземних поштовхів знаходився в 20 кілометрах на захід від села Гремячинск. Згідно інформації Байкальського філії геофізичної служби, землетрус стався в акваторії озера Байкал.

Поштовхи відчули жителі селищ Турка, Іллінка, Турунтаево і Гремячинск, а також у місті Улан-Уде. Жителі Іркутська відчували підземні поштовхи силою 4-6 балів, прибайкальского районного центру Еланци — силою 5-6 балів.

«Зараз ведеться перевірка соціально важливих та потенційно небезпечних об’єктів Іркутська, Слюдянского і Ольхонского районів», — йдеться в повідомленні місцевого управління МНС.

Один з місцевих жителів в інтерв’ю місцевим ЗМІ розповів, що будинок відчутно почало трясти близько 2:30 ночі, задзвеніли шибки у шафах.

Даних про постраждалих не надходило. Рух транспорту не порушено, об’єкти ЖКГ та енергетики працюють в нормальному режимі.