науковці та змі пов'язали активність вогняного кільця з величезною аномалією над сшаДані МІМІЧНІ (Microwave Analysis of Total Precipitable Water) у період з 5-го квітня по 14-е квітня поточного року продемонстрували величезні незвичайні хвилі аномалії передбачуваної мікрохвильової енергії, яка прямує невідомим джерелом.

Згідно з даними MIMIC, 21-го квітня 2016-го року з’явилася нова велика хвиля аномалій, яка охоплює Східне узбережжя США і Нью-Йорк. Як повідомляє Newscom, в даний час переживає потужний сплеск сейсмічної активності, і деякі фахівці відзначають, що ці великі хвильові аномалії формуються напередодні серій потужних землетрусів, і що ці аномалії є штучними. У пресі поширилися чутки про реальність геофізичних і погодних воєн.

Крім того, є чимало фактів приховування підвищеної потужної сильної сейсмічної активності, включаючи і кальдеру Єллоустоун.

Метеорологічне агентство Японії припинило оголошувати дані про ймовірні афтершоках в префектурі Кумамото, так як минулі випадки не відповідали озвученими раніше прогнозами. Про це повідомили, власне, в самому агентстві. Таке рішення є незвичайним, оскільки відомство завжди публікує прогнози, крім серій підземних поштовхів.

науковці та змі пов'язали активність вогняного кільця з величезною аномалією над сша

Крім того, такі відомства, як Геологічна служба США, занижують або взагалі не включають до списку частина підземних поштовхів, що відбуваються на території всієї планети.

Всі ці факти говорять про те, що від широкої аудиторії приховують інформацію про сейсмічної активності на планеті.