Хелена Хортон (Helena Horton), Нікола Харлі (Nicola Harley)

 

Гігантський «щур-монстр» був знайдений на дитячому майданчику в Лондоні

 

Фахівцям по боротьбі з шкідниками видалася нелегка робота, коли на одному  з дитячих майданчиків Лондона був знайдений  «жахливих розмірів щур».

 

Монстр – істота, як вважають, гігантська щур — за словами очевидців, була більше кішки або джек-рассел-тер’єр, розміром з чотирирічну дитину.

 

Інженер газових служб Тоні Сміт (46 років) побачив гризуна завдовжки чотири фути (122 см), працюючи в одному з багатоквартирних будинків Лондона.

 

Великий гризун вагою понад 25 фунтів (більше 11 кг) був помічений в кущах неподалік від популярною серед мешканців дитячого ігрового майданчика.

 

Гігантський «щур-монстр» був знайдений на дитячому майданчику в Лондоні

 

Середня довжина тіла звичайної дорослої щури становить від 9 до 11 дюймів (23-28 см) плюс 7-9 дюймів (18-23 см) на хвіст.

 

Дохлу тварину було знайдено біля дитячого майданчика, що примикає до залізничної колії поблизу Hackney Downs, на півночі Лондона в четвер.

 

Сміт попросив свого приятеля, електрика Джеймса Гріна, потримати щура, поки він робив знімок.

 

Його друзі відреагували на фотографію з сумішшю «тріумфу і відрази».

 

Сміт сказав: «Це найбільший щур, якого мені доводилося бачити в своєму житті. У мене є кішка і джек-рассел-тер’єр, і вона була більше їх разом узятих. Я думаю, в ній було не менше чотирьох футів. Ми збиралися викинути її в сміттєвий бак, але перш ніж це зробити, подумали, що краще її сфотографувати, інакше люди нам не повірять».

 

Газівник зізнався, що це не єдина проблема з пацюками, з якою їм доводиться стикатися в цьому окрузі.

 

Він стверджує, що мало місце нашестя гігантських щурів, з яким в даний час борються за допомогою отрут.

 

Сміт сказав: «Сміттєві баки тут часто залишають відкритими, так що у цих хлопців зовсім непоганий раціон. Вони весь час харчуються смаженою куркою та рисом».

 

The Telegraph зв’язався з зоологами, щоб підтвердити вид, до якого належить цей гризун.

 

Факти про щурів

 

У світі існує понад 60 видів щурів. Найбільша з них — шерстиста щур Босави, виявлена в Папуа — Новій Гвінеї, яка, як правило, досягає 80 див.

 

Приказка про те, що ви від щури не далі, ніж у шести футах, відноситься до розряду міських міфів; це число коливається від 10 до 164 футів, залежно від того, де ви живете.

 

Передні зуби щури, які у гризунів швидко зношуються, кожен рік виростають на 11-14 див.

 

Пацюк може протягом трьох днів триматися на плаву, протягом чотирьох днів обходитися без їжі і вижити після спуску в унітаз. Деякі види можуть проплисти до однієї милі у відкритих водах.

 

Щури можуть впасти з висоти 15 метрів і не розбитися і здатні здійснити в повітрі стрибок в один метр з плоскої поверхні.

 

Коли пацюки за величиною могли навіть перевершити корів, стверджує геолог доктор Ян Залашевич (Dr Jan Zalasiewicz) з університету Лестера. Він говорить: «При наявності достатнього часу щури, по всій ймовірності, можуть зрости принаймні до розмірів капібари, найбільшого в світі живого гризуна, вага якого може досягати 80 кг».